17 maja 2016

CZYM JEST RÓWNOWAGA pH

 //Dr Robert Young

Poziom pH (odczyn kwasowo-zasadowy) naszych wewnętrznych płynów dotyczy każdej komórki naszego ciała. Każde odchylenie pH od równowagi, źle wpływa na organizm . W rzeczy samej, cały proces metabolizmu zależy od zbalansowanego, zasadowego środowiska naszego organizmu. Chroniczne zakwaszenie niszczy tkanki ludzkie powoli wżerając się w dziesiątki km naszych żył. Jeśli nic z tym nie zrobimy, zainfekuje to wszystkie funkcje i aktywności komórkowe od bicia serca po wyładowania neuronowe w mózgu.

Podsumowując nad mierne zakwaszenie źle wpływa na nasz organizm, doprowadzając go do chorób i niewydolności. Żeby żyć pełnią życia i zdrowia należy dbać o to, by to co spożywamy alkalizowało, a nie zakwaszało nasz organizm. Nic nie zmotywuje Cię bardziej do przejścia na zasadowy styl życia niż widok Twojej własnej krwi. Dlatego zachęcamy do mikroskopowego badania żywej lub wysuszonej kropli krwi.

Na wypadek gdybyś nie chciał zawierzyć możesz porównać wygląd swojej krwi pół godziny lub godzinę po zakwaszającym posiłku. Obraz ten bez wątpienia wart jest więcej niż tysiąc słów wyjaśniających.Tak wygląda nasza krew przy niezdrowym, zakwaszającym stylu życia. Krwinki są zlepione i nie mogą się swobodnie poruszać. Siły obronne i naprawcze organizmu są wyłączone.

Tak wygląda krew przy alkalicznym stylu życia:

Przy alkalicznym stylu życia nasze krwinki są okrągłe, a organizm jest dotleniony i zdrowy. Toksyny usuwane są na bieżąco, a my czujemy się świetnie.

 

A tak wygląda Nasza krew przy niezdrowym, zakwaszającym stylu życia:

Krwinki są zlepione i nie mogą się swobodnie poruszać. Siły obronne i naprawcze organizmu są wyłączone.

Blog